İade ve İptal

Ürün İadesi - İptal Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü herhangi bir nedenle iade etmek istediğinizde ürünün iade bildirimini, kargonun teslim aldığınız tarihten itibaren 1 gündür. Kargoyu aldığınız tarihte aynı gün içerisinde iadenizi bildirmelisiniz. İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir. 

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. İade konu olan ürünü; faturası,orijinal kutusu ve ambalajı, birlikte gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, modayns.com web sitemizde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak göndermeniz gerekir. İade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.

(385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca,iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve göndermeniz gerekmektedir.) 

İade Adresi: MODAYNS

Seyit Nizam Cd. No:8 Hasan Yılmaz İşMerkezi Kat:1 No:1 Zeytinburnu/Ist.


İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, hesabınıza iade edilmektedir. Ödemenizi kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için, lütfen şahsınıza ait, banka adı, banka hesap numarası ile IBAN bilgilerinizi de tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerli olup, ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, Kargo Bedeli, Kapıda ödeme yapanlardan Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli, alışveriş toplam bedelinden düşürülerek tarafınıza iade edilir.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.

Değişim yapmak istenildiği takdirde yukarıda belirtilen iade işlemi gerçekleştirilir ve yeni sipariş oluşturularak, istediğiniz ürünü tekrar sipariş verebilirsiniz.

Tek kullanımlık, iç giyim ve aksesuar ürünlerinde  iade kabul edilmemektedir.

Yukarıdaki şartlara uymayan iade talepleri işleme alınmayacaktır.