S.S.S

SIKCA SORULAN SORULAR


S: Mağazanız nerede? Gelip istediğimiz ürünleri seçebilir miyiz?
C: ... adresindedir. Arzu ederseniz gelip stoklarımızda mevcut olan tüm eserleri inceleyebilir, satın alabilirsiniz.

S: Ürünlerin tedarik süresi ne demek? 3 Gün yazan ürün 3.Gün mü bize ulaşır?
C: Tedarik Süresi, mağazamızından istemiş olduğunuz eseri temin edebileceği maksimum süredir. 3 iş günü denilen tedarik süresinde biz 3 gün içerisinde ürünü tedarik eder, sizlere göndeririz. Yani 3 iş günü denilen ürün sizlere ( kargo firmasının hızına göre en geç ) 4. Yahut 5. Günde ulaşmaktadır.

S: Hangi Kargo Firmasıyla Çalışıyorsunuz? Kitaplarımız kargolandıktan sonra kaç gün içerisinde bize ulaşır?
C: Aras Kargo ile çalışmaktayız. İstanbul içi ve Marmara bölgesine 1 iş günü içerisinde teslim edilir, Marmara bölgesi dışına en geç 2 iş günü içerisinde teslim garantisi vardır. Uzak bölge, köy, kasaba gibi kargoların gitmediği bölgeler için PTT ile gönderim sağlanmaktadır. PTT kargonun sevkiyat süreleri değişiklik göstermekle birlikte ortalama 5 iş günüdür.

S: Ödemeyi ne şekilde yapabiliriz?
C: Ödeme seçeneklerimiz okuyucularımızın ihtiyaç ve tercihlerine göre farklılık göstermektedir.
1.Kapıda Tahsilat ile siparişinizi verdiğiniz ürünleri kargo görevlisinden teslim alırken nakit olarak ödeyebilirsiniz. ( Bu işlem için kargo firmasının aldığı ek bir ücret vardır )
2.Kredi Kartınız ile sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz
3.PayPal ödeme sistemini kullanarak PayPal ile ödeyebilirsiniz
4.Banka Havalesi seçeneği ile Banka Hesabımıza EFT/HAVALE yaparak ödeyebilirsiniz.

S: Kargo ücreti olmayan kitaplardan alınan kapıda tahsilat ücreti nedir?
C: Kapıda tahsilat ile ödeme şeklini seçen okurlarımıza “Kargo Firmasının Kapıda Tahsilat hizmeti için” aldığı bedel yansıtılmaktadır. Kesinlikle kurumumuzun aldığı bir ücret değildir.

S: Sitenizden yapacağım alışverişlerde Kredi Kartı bilgilerimin çalınma ihtimali var mı?
C: Hayır. Sitemiz 128 Bit SSL sertifikalı güvenlik sistemine sahiptir. Kart bilgilerinizi personellerimiz dâhil kimse görememektedir.

S: Sitenizden aldığım bir eseri nasıl iade edebilirim?
C: Şirket politikamız gereği aldığınız eserde hata, eksik sayfa, yırtık…vs durumlar olması halinde sorgusuz sualsiz iade edebilir yahut değişimini sağlayabilirsiniz. Bunun için aldığınız eseri değişim konusunu içeren bilgiyle birlikte: Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. Damla Sk. No:1/B Köyüm Sk. No:2/D Yenibosna/Bahçelievler/İstanbul adresinde ki merkezimize göndermeniz yeterlidir. Değişim işleminiz 1 hafta içerisinde gerçekleştirilir. .

S: Sitenize iade ettiğimiz ürünlerin ücreti ne zaman ödenir?
C: İade ücretleri her hafta Cuma günleri ödenmektedir. Ücretin tarafınıza iade edilebilmesi için iban numaranızı tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. ücret iadesi talebinde bulunan okurlarımızın ücretleri aldıkları eserlerin bize ulaşmasını takip eden ilk Cuma gününde hesaplarına yatırılır. Kredi Kartı bilgilerinizi göremediğimiz için Kartınıza iade mümkün değildir.

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;
Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.